O MNIE

Biurko kancelarii

Adwokat – Zbigniew Kulka

Adwokat Zbigniew Kulka – jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Prowadzi Indywidualną Kancelarię  Adwokacką w Olkuszu. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie zawodowe wynika z wieloletniego zatrudnienia na stanowisku prokuratora i radcy prawnego. Zawód adwokata wykonuje od 1998 r.

Szanowni Państwo

Państwa obecność na tej stronie internetowej to zapewne rezultat najprawdopodobniej poszukiwań wsparcia w rozwiązaniu problemu prawnego. Moja rola to doprowadzenie do bezpiecznego uregulowania Państwa sytuacji, którego skutkiem będzie uzyskanie najkorzystniejszego z możliwych rezultatów w świetle obowiązujących przepisów prawa.

W relacjach z Klientem stawiam na uczciwość i zaufanie. Powierzone mi przez Państwa informacje objęte są tajemnicą adwokacką. Do każdego problemu prawnego przedstawionego mi przez Klienta podchodzę z zaangażowaniem co wynika nie tylko z zobowiązania wobec osoby, którą reprezentuję ale również ze względu na fakt, że moja praca jest jednocześnie moją pasją.

Posiadam uprawnienia do reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, jak również prokuraturami i wszystkimi innymi organami władzy publicznej.

Obszar działania Kancelarii obejmuje nie tylko Olkusz ale teren całej Polski, jestem do dyspozycji również dla klientów zamieszkałych za granicą, którzy wymagają pomocy prawnej w postępowaniach sądowych na terenie naszego kraju.